• Ne. dec 4th, 2022

V podaní EX VF odzneli rockové pecky v Charisme

ByIMG_1979

okt 4, 2012
ex-vf-zvolen-charisma
Foto: Ján Števonka.

Posledný a záverečný koncert zo série koncertov  0. ročníka Blues – rockového leta sa uskutočnil poslednú sobotu v mesiaci september v priestoroch baru Charisma café pri tržnici.

Hlavnou protagonistkou bola banskobystrická rocková formácia EX VF, ktorá vznikla v roku 2001 príchodom speváka a gitaristu Jara Scholtza a následne klávesáka Ľuba Frátrika do existujúceho rockového tria v zložení Fero Homola – gitara a spev, Peter Skúpy – basgitara a Vinco Flaška – bicie. V súčasnosti kapela pôsobí ako úspešný rockový kvintet hrajúci staré dobré veci od rocku až po hard rock.

Tu vo vonkajších priestoroch kaviarne to rozbalili ako sa povie od podlahy a väčšina odohraných  skladieb boli covery takých hudobných mien ako Carlos Santana, Jimi Hendrix, Jetro Tull, Jeff Beck, Pink Floyd a veľa ďalších známych interpretov.

Carlos Santana – Black Magic Woman

Najbližšie už tento piatok sa v tejto kaviarni uskutoční koncert domácej hudobnej skupiny PIGS ON THE WING – Slovak Pink Floyd revival vo Zvolene. O tejto kapele sme už na tomto portáli písali a viac o nich nájdete aj na ich stránke. Rozhodne však môžem povedať, že to bude stáť za to.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Podobná téma