• Ne. okt 1st, 2023

Plná sála ľudí si na Podborke vychutnala grandióznu záverečnú show TŠ Wanted

Nielen tanečná stránka bola dokonalá, ale aj tá vizuálna. Foto: IMG_1979

Piatkový podvečer 21.6.2019 patril vo Zvolene hneď niekoľkým podujatiam rôzneho charakteru. Ale len na jednom boli k videniu vo viac ako hodinovom programe neskutočné tanečné choreografie tanečníkov od 5 do 20 rokov, finalistov celoslovenskej súťaže, vicemajstrov Slovenska za rok 2019 a veľa ďalšieho.

Tak, ako rok minulý, aj tentokrát sa v prvý letný deň konala v sále DK Podborová záverečná šou a počas viac ako hodiny vystúpilo viac ako 100 tanečníkov a rozhodne sa bolo na čo pozerať.

Tanečná škola Wanted Štefana Chleba už po štrnástykrát ukončila svoju sezónu a školský rok, počas ktorého sa lektori venovali deťom a mládeži v ich voľnom čase a rozvíjali ich nadanie. Toto všetko sa snažili zúročiť vo verejných tanečných vystúpeniach nielen pre rodičov v Lučenci 14.6.2019) a vo Zvolene (21.6.2019).

V programe vystúpili so svojimi choreografiami nielen naši tanečníci, ale aj lučeneckí a to vo všetkých kategóriách, od prípravky až po doslova dospelákov.

Štefan Chlebo si na pódium pozval aj tých najlepších z jednotlivých vekových kategórií zo Zvolena a z Lučenca a tí si to tu pekne v sólo vystúpeniach navzájom rozdali a veru bola to veľká parádička. Mimochodom, boli to práve tí, ktorí vystupujú aj súťažne a nejeden si odniesol pekné umiestnenie a to nielen zo slovenských súťaží.

Samozrejme, ako za ostatné roky, aj teraz sa na pódiu Štefan Chlebo poďakoval lektorom, ktorí vedú jednotlivé zložky a to konkrétne Davidovi Kováčovi, Alici Štefanovičovej, Miške Zelenákovej a Lucke Gálovej a nezabudol ešte poďakovať Martine Golianovej, ktorá je takou tou dušou celej Tanečnej školy Wanted.

Aby sa na niečo nezabudlo, tak nielen v úvode, ale aj uprostred podujatia zahral hudobný hosť a to kapelka M & J Soul. A na veľmi kvalitnej úrovni zabezpečil vizualizáciu a ozvučenie tejto super akcie Vlado Tanečka s kolektívom.

Na záver to nemohlo inak dopadnúť ako obrovským potleskom a standing ovation a aj nejaké tie konfety bolo možné vidieť a veru bolo to od A po Z fantastické.

Nech sa páči pár fotografií a video.

Fotografie – Záverečná show TŠ Wanted 2019

Článok, foto a video: IMG_1979