• Po. jan 30th, 2023

Na deň veselých zúbkov bolo v Europe naozaj veselo

bibi-bibka
Maskoti podujatia veverice Bibi a Bibka. Foto: Ján Števonka.

Pod názvom Deň veselých zúbkov sa konala vo štvrtok 11.4.2013 od 10:00 hod. do 18:00 hod. v priestoroch Europy SC fantastická akcia v rámci sociálnej kampane pre deti a rodičov, na ktorej sa mali naučiť, aký je správny postup čistenia zúbkov.

Akcia pod názvom  Celoslovenské dni veselých zúbkov bude prebiehať ešte v mesiacoch apríl a máj v Nitre, Žiline, Trenčíne, Trnave, Košiciach a Bratislave.

Aby nešlo len o  kantorskú formu, celá akcia sa niesla v zábavnom a súťažnom duchu. Nielen tým, že tam počas akcie pobehovali dvaja maskoti- veverice Bibi a Bibka, ale za stolíkmi vysvetľovali postup čistenia a ostatné veci ohľadne zúbkov mediálne známejšie osobnosti Miro Jaroš, Robo Papp a Bystrík.

SuperStárista Miro Jaroš spolu s kolegami z hudobnej brandže Robom Pappom a Bystríkom zaspievali pár skladieb na pripravenom pódiu. Samozrejme nemohla chýbať ani pesnička Veselé zúbky, ktorú spieval Miro Jaroš.

Ako to vyzeralo v Europe na Deň veselých zúbkov

Na margo tejto akcie treba povedať, že tento vynikajúci projekt, ktorý má viesť nielen deti k správnemu čisteniu zúbkov  spojil príjemné s užitočným a rozhodne odporúčam  navštíviť stránku Veselých zúbkov kde sa dozviete postatne viac.

Miro Jaroš – Na pokraji síl 

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.