• St. mar 22nd, 2023

V Europe sa konala prehliadka módnych trendov pre jar-leto 2015

modna-show-jar-leto-2015-zvolen-41
V rámci akcie bola aj mini prehliadka v plavkách. Foto: ZV-podujatia

V teplý aprílový sobotňajší podvečer 11.4.2015 sa od 16-tej hodiny konala v nákupnom centre Europa SC veľkolepá akcia v podobe ďalšej módnej prehliadky najnovších módnych trendov v oblečení a odevného sortimentu predajní Europa SC Zvolen, pod názvom Módna show jar – leto 2015.

Akciu ako po ostatný raz zorganizovala Europa SC Zvolen pod hlavičkou modelingovej agentúry FashionWorld Management z Banskej Bystrice, ktorá sem zároveň prišla so svojím tímom modeliek a modelov.

Predvádzané dámske aj pánske modely na slávnostné chvíle, bežné nosenie, športové oblečenie, ktoré mali modely a modelky počas tejto akcie na sebe pochádzali z obchodov nákupného centra Europa SC.

V rámci podujatia prebiehalo aj niekoľko súťaží o nákupné poukážky a stačilo naozaj len málo, mať čo najpresnejší odhad toho, za akú sumu má daná modelka oblečené šaty na sebe.

Dá sa povedať, že čerešničkou na torte bola mini prehliadka v plavkách a samozrejme nemohol chýbať zástupca z firmy Max Factor Peťo Ragan, ktorý porozprával aj o najnovších trendoch v líčení a o ďalších zaujímavých veciach.

Nuž a ak sa Vám nedalo v toto síce teplé, no zubato-slnečné počasie prísť, ponúkame aspoň pár fotografií toho, čo bolo možné vidieť.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka