• Ut. feb 7th, 2023

Rado Procházka prehovoril k občanom mesta Zvolen

rado-prochazka
Rado Procházka. Foto: ZV-podujatia.

Už o 7 dní, respektíve 15.3.2014 sa uskutoční voľba prezidenta Slovenskej republiky. Nový prezident, ktorému sa podarí uspieť nahradí súčasného prezidenta Ivana Gašparoviča.

A práve z tohto dôvodu sa možní kandidáti vybrali medzi pospolitý ľud a podľa svojich možností sa snažili pripraveným programom zaujať čo najväčšiu skupinu obyvateľstva, aby ich šance boli čo najväčšie.

Po premiérovi Robertovi Ficovi zo strany Smer – sociálna demokracia, do ktorého si bolo možné kopnúť prišiel do Zvolena aj Milan Kňažko.

Vo štvrtok 6.3.2014 zavítal do Zvolena aj ďalší kandidát a to Rado Procházka, ktorý si zobral so sebou hudobnú hosťku, známu  speváčku Zdenku Prednú a všetko to moderoval Šarkan.

 Účelom článku nie je robiť niekomu agitáciu. To, koho budete voliť je len na Vás.

Ak si pozriete životopis Radka Procházku,  tak ide systémom šťastného rodinného zázemia. Od roku 2006 je ženatý, má sympatickú manželku, 2 malé deti a podľa pracovného životopisu je viac než pracovitý. Okrem toho ovláda cca 4 jazyky a aj zopár kníh napísal. Samozrejme, že sa venoval a venuje športu ako napríklad futbalu, hádzanej a podobne.

Komplexné informácie si je možné pozrieť na jeho internetovej stránke.

To bola stručná charakteristika a to, čo povedal vo Zvolene z pódia ľudom si môžete pozrieť na priloženom videu.

Rado Procházka

Hudobného hosťa, čiže Zdenku Prednú netreba obzvlášť predstavovať a oškatuľkovanie názvom Superstár-ica už dávno pre ňu neplatí. Do Zvolena toto 29 ročné dievča chodí spievať dosť často a naposledy tu bola v novembri minulého roka, kedy odohrala koncert v Europe a takto predstavila nový album Amulet.

Tu sa prezentovala spevom spolu so skupinou hudobníkov, zaspievala skladby novšieho aj staršieho dáta, ale celkovo to bola Zdenka Predná so všetkým čo k nej patrí.

Zdenka Predná – Len ty smieš

Ako som povedal v úvode, je  na Vás koho budete voliť, ale rozhodne choďte 15.3.2014 k urnám a do obálky dajte lístok toho kandidáta, ktorého uznáte za vhodného na post nášho prezidenta.

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri