• Št. nov 30th, 2023

Vieme, kde chodí mládež sexovať

Autor IMG_1979

apr 1, 2014
na-kopci
Na kopci to naozaj vrie.

Pred pár týždňami  sme do redakcie dostali @  od nazvime ho Jurko, ktorý napísal, že má pre nás námet na bombastický článok, ktorý pritiahne veľa čitateľov a je to tutovka.

Vravím si, že za tie roky som už toho akože bombastického zažil a napokon z toho nič takého nebolo, ale zvedavosť nedala a tak som ho požiadal, nech napíše o čom je téma.

Odpoveď prišla rýchlo a bola strohá až vyrazila dych – O tom, ako školopovinná mládež počas teplých večerov sa stretáva na jednom mieste a v lone prírody takto pod rúškom intímneho sa oddávajú sexovaniu.

Povedal som si v duchu, že ako Zvolenčan viem o dvoch miestach pri Višňovského parku, či sa jedná o stranu pri starých fontánkach alebo  pri konci parku už pri stanici , že tam cigánky obrábajú kade koho. To, že ich krása je taká, že by človek ani bicykel o ne neoprel a že je obava z toho, že si človek odnesie nejakú tú pohlavnú chorobu, o tom ani nehovoriac.

Písal som teda Jurkovi naspäť, že pokiaľ sa jedná o toto, tak to teda nie, ale on bez štipky textu poslal video a zaraz bolo jasné, že vo Zvolene máme niečo ako Petřín v Česku.

Toto inkriminované video je však až príliš úzko natočené a nie je isté, či to naozaj je to miesto, za ktoré dá aj ruku do ohňa a tak som opäť písal a prišlo ďalšie video a bolo úplne jasné, že to miesto sa nachádza vo Zvolene.

Vážení priatelia, pôvodne som chcel zverejniť, kde sa toto momentálne tajné miesto nachádza, ale povedal som si, že nebudem nič prezrádzať, nakoľko chápem potreby mládeže v týchto ťažkých časoch. Ak sa niekomu lýtka zapália, tak aj lúka môže poskytnúť čaro intímnej chvíľky rozkoše dvom ľudom opačného pohlavia.

PS: Nezabúdajte však na to, že dnes je prvý apríl 🙂

Článok, foto a video: Ján Števonka.