• Ut. feb 7th, 2023

Kandidátka na poslankyňu MsZ: Zuzana Niščáková

ByIMG_1979

okt 25, 2014 ,
zuzana-niscakova-kandidatka-2014
Ing. Zuzana Niščáková. Foto: Zuzana Niščáková.

Ing. Zuzana Niščáková, diplomovaná učiteľka tanca, volebný obvod č. 3, sídlisko Západ, Stráž.

Kandidátka na poslankyňu číslo 18  

Prečo kandidujem za poslankyňu Mestského zastupiteľstva Zvolen ?

Zvolen je moje rodné mesto, tu som vyrástla a na sídlisku Západ prežívam celý svoj dospelý život. Nie je mi ľahostajná kvalita života na našom sídlisku, a tak chcem využiť všetky svoje znalosti a doterajšie skúsenosti na riešenie jeho problémov. Chcem byť užitočná  obyvateľom Západu – deťom, mládeži, dospelým aj seniorom. Budem šťastná, keď spoločnými silami vytvoríme pohodu, bezpečnosť a spokojný život v našich „panelákových“ uliciach. Budem ušami, ktoré pozorne počúvajú, budem ústami, ktoré za nás rozprávajú, rukami, ktoré sa za naše záujmy aj pobijú 🙂

Budem aj naďalej jednou z vás, no jednou za všetkých.

Prvé stretnutie , na ktorom sa chcem občanom Západu po prvý krát predstaviť v tejto pozícii ako kandidátka na poslankyňu – bude v stredu 29.10. o 19.00 hod v novootvorenom centre Občianskej Komunitnej Obývačky na sídlisku Západ. Vchod do „OKO“ – do našej komunitnej obývačky je z Nográdyho ulice.

Všetkých srdečne pozývam na kávičku, šálku čaju, koláčik a príjemné rodinné posedenie s rozhovormi na aktuálne sídliskové témy.

Zuzanu Niščákovú nájdete aj na Facebooku

zuzana-niscakova-cislo-18

Článok:  Zuzana Niščáková

Všetko o Komunálnych voľbách nájdete v tomto článku a zároveň portál ZV-podujatia ponúka novým kandidátom na poslancov MsZ bezplatnú propagáciu vo forme 1 článku.

Viac info sa dozviete na zv-podujatia@live.com