• Pi. sep 29th, 2023

Nedávam ľuďom prázdne sľuby, ale reálne možnosti

Autor IMG_1979

okt 30, 2014 ,
martina-kmetova
Martina Kmeťová

Martina Kmeťová, 26 r., Ľudová strana Naše Slovensko, volebný obvod číslo 3 – sídlisko Západ

Kandidátka na poslankyňu číslo 13

Rozhodla som sa kandidovať na poslankyňu do Mestského zastupiteľstva za sídlisko západ, pýtate sa z akého dôvodu..? .

Vo Zvolene žijem celý život a neplánujem sa odsťahovať …sídlisko západ ma vychovalo, urobila som na ňom svoje prvé kroky…napriek tomu, že som pomerne mladou kandidátkou, môžem byť o to väčším prínosom pre spomínané sídlisko…pôsobím ako kontrolórka ciest a cestárov okresov Zvolen a Žiar nad Hronom na Regionálnej správe ciest.

Okrem iných povinností máme v správe aj zimnú službu mesta Zvolen, rovnako aj sídliska Západ… Som presvedčená, že dokážem byť pre občanov veľkým prínosom a to nielen v tejto sfére… Popri práci študujem Vysokú školu v odbore Verejná správa, pretože prehlbovanie vedomostí je neoddeliteľnou súčasťou človeka. Kvalitný človek, môže podať kvalitný výkon pre spoločnosť .

Prioritou číslo jedna, je pre mňa bezpečnosť a spokojnosť občanov nášho sídliska, preto je mojím záujmom dostať ľudí každé ráno bezpečne do práce a deti do škôlky… Ak zdieľate rovnaký názor, voľte číslo 13 vo volebnom obvode Zvolen – Západ.


Všetko o Komunálnych voľbách nájdete v tomto článku a zároveň portál ZV-podujatia ponúka novým kandidátom na poslancov MsZ bezplatnú propagáciu vo forme 1 článku.

Viac info sa dozviete na zv-podujatia@live.com