Nedávam ľuďom prázdne sľuby, ale reálne možnosti

martina-kmetova

Martina Kmeťová

Martina Kmeťová, 26 r., Ľudová strana Naše Slovensko, volebný obvod číslo 3 – sídlisko Západ Kandidátka na poslankyňu číslo 13 Rozhodla som sa kandidovať na poslankyňu do Mestského zastupiteľstva za sídlisko západ, pýtate sa z akého dôvodu..? . Vo Zvolene žijem celý život a neplánujem sa odsťahovať ...sídlisko západ ma vychovalo, urobila som na ňom svoje prvé kroky...napriek tomu, že som pomerne mladou kandidátkou, môžem byť o to väčším prínosom pre spomínané sídlisko...pôsobím ako kontrolórka ciest a cestárov okresov Zvolen a Žiar nad Hronom na Regionálnej správe ciest. Okrem iných povinností máme v správe aj zimnú službu mesta Zvolen, rovnako aj sídliska Západ... Som presvedčená, že dokážem byť pre občanov veľkým prínosom a to nielen v tejto sfére... Popri práci študujem Vysokú školu v odbore Verejná správa, pretože prehlbovanie vedomostí je neoddeliteľnou súčasťou človeka. Kvalitný človek, môže podať kvalitný výkon pre spoločnosť .

Prioritou číslo jedna, je pre mňa bezpečnosť a spokojnosť občanov nášho sídliska, preto je mojím záujmom dostať ľudí každé ráno bezpečne do práce a deti do škôlky… Ak zdieľate rovnaký názor, voľte číslo 13 vo volebnom obvode Zvolen – Západ.


Všetko o Komunálnych voľbách nájdete v tomto článku a zároveň portál ZV-podujatia ponúka novým kandidátom na poslancov MsZ bezplatnú propagáciu vo forme 1 článku.

Viac info sa dozviete na zv-podujatia@live.com

1 Trackback / Pingback

  1. 67. Martina Kmeťová | Kotleba-Ľudová strana Naše Slovensko

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.