Na Mikuláša uviedlo Divadlo Zelienka rozprávku Zázračné zrkadlo

zena pred zrkadlom

Zázračné zrkadlo. Foto: ZV-podujatia

Ďalšieho Mikuláša, ktorý spolu s anjelom a čerticou deťom mikulášske darčeky porozdával bolo možné vidieť v Dome kultúry ŽSR.

Za posledné roky sa už stalo tradíciou, že divadelný spolok Zelienka si na obdobie Mikuláša vždy pripraví nejaké super prekvapenie,  po ktorom vždy detské srdiečko zaplesá a veru aj tentokrát tomu nebolo inak.

"Rozprávka pre Mikuláša"  -  tak sa volalo podujatie,  pre ktoré si Zelienkovci naštudovali novú rozprávku pod názvom Zázračné zrkadlo a odohrali ju v dvoch premíérach.  V rámci akcie ako novinka na Mikuláša bola vyhlásená súťaž, v ktorej deti dostali k vstupenke knižôčku a v nej mali odpovedať na tri súťažné otázky. Odpovede mali napísať na Facebook profil divadla a už len čakať,  či niektoré z nich bude vylosované. Pre tie,  na ktoré sa usmeje šťastie sú pripravené hodnotné vecné ceny ako napríklad boby a veľa ďalšieho.

Po rozprávke o jednom zaujímavom kráľovstve,  v ktorom sa dej odvíjal cez zázračné zrkadlo (nebudeme viac prezrádzať , rozhodne doporučujeme) sa na scéne objavila dvojica z úvodu predstavenia a to čertica a anjelica.

Stala sa však jedna nepekná vec a to, že všetky sladkosti pre deti pojedla čertica,  ktorá sa však vyhovárala a vinu na soby zvaliť chcela.  Anjelica ju prekukla  a pretože v sále bolo strašne veľa detí, ktoré čakali na Mikuláša a jeho darčeky tak iné neostávalo, len si za pomoci zázračného zrkadla ďalšie darčeky vyčarovať.

Nuž veru deti mali zaraz veľkú radosť a každému sa ušlo a kto mal záujem,  mohol sa vyfotografovať s niektorými postavami z  rozprávky alebo so známou trojicou.

Fotografie – viac nebude nech sa neprezradí rozprávka

 

Článok a foto: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: