• Po. jan 30th, 2023

Nový život jednej vitríny na Západe

vitrina-zvolen-zapad
Vitrína na stene. Foto: ZV-podujatia

Jedna vynovená vitrína z niekoľkých zanedbaných informačných vitrín na ošarpanom obchode – aj tak sa dá začať článok o jednej západniarskej vitríne, ktorej široko ďaleko páru niet.

Možno teraz pokrútite hlavou alebo si poviete, že toto je článok hodný Pulitzera a autor článku nie je kompletný.

Pred voľbami mnohí kandidáti na poslancov toho veľa na svojich letákoch nasľubovali. Majú síce pred sebou ešte pár rokov, ale premeniť vodu na víno sa jednoducho nedá.

Na sídlisku Západ sú však ľudia, ktorí nesľubujú, ale aktívne sa snažia o zlepšenie života na sídlisku. Rozhodli sa, že budú pravidelne informovať o činnosti mesta a o aktivitách VMČ č.3. A práve na tento účel má slúžiť vitrína, ktorá bola zanedbaná a o jej nový lesk a o aktuálne informácie v nej sa postaral poslanec MsZ Ing. Igor Šufliarsky.

A čo nájdete v tejto vitrínke?

Nuž všetko potrebné, čo by občana mesta Zvolen malo zaujímať. Nájdete tam kompletné zloženie poslaneckého klubu v meste aj s politickou príslušnosťou, verejné dokumenty a zápisnice, menovitý zoznam poslancov mestskej časti 3- Zvolen Západ a k tomu aj dôležité telefónne čísla Mestského úradu vo Zvolene.

Ak ešte stále krútite hlavou tak vedzte, že možno pre niekoho je zmienka o tejto vitrínke riadna hlúposť, ale ako sa povie, malý krok pre človeka, veľký skok pre ľudstvo.

Zároveň vyzývam Vás všetkých, ak sa chcete pochváliť tým, čo ste spravili pre ľudí alebo pre naše mesto, dajte nám vedieť a my to radi dáme na svetlo sveta.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka