• So. jan 28th, 2023

Kettlebell tréningy vám nielen vyformujú postavu

kettlebell-training-lanice-20
Záverečné fotenie. Foto: ZV-podujatia

Spraviť niečo pre seba, dať si poriadne do tela, vyformovať postavu do plaviek (nielen ženy) pred letnou kúpacou sezónou a ešte podstatne viac a to všetko úplne zadarmo.

Poviete si,  čo je to za hlúposť, ale verte, že sa to dá. Toto všetko pre Vás všetkých organizuje Centrum funkčného tréningu v rámci pravidelných cvičení,  tzv. letných tréningov  pre všetkých (začiatočníkov i pokročilých) vo fitku na Laniciach pod názvom Kettlebell training

Pre predstavu sme sa boli na jeden takýto tréning pozrieť a chceme Vám ho trošku priblížiť,  aby ste vedeli,  čo a ako.

Tréningy sa konajú 3-krát týždenne,  pondelok, streda, piatok  a všetci sa stretávajú o 18:30 v penzióne Almada, kde si z garáže zoberú podľa svojho uváženia a fyzických schopností Kettlebell činku od 4 do 24 kg.

Samotné cvičenie sa potom koná pri fitku na Laniciach a tu sa už k slovu dostáva Ing. Marek Weiss z Centra funkčného tréningu, ktorý tu už má vopred vypracovaný plán tréningu na daný deň.

Všetko vysvetlí a pred samotným cvičením aj  napriek tomu, že je v týchto letných mesiacoch horúco,  zaraďuje krátky beh  po priľahlom okolí na zahriatie organizmu.

Ako sa dočítate  na ich stránke,  je to úplne nová a jedinečná filozofia tréningov, ktoré sa snažia o rozvoj fyzickej stránky po každom smere so zreteľom na zdravie a pokrok každého jedného z Vás.

Je to naozaj tak a ak by niekto predpokladal, že sa bude viac ako hodinu naťahovať s činkou,  je na veľkom omyle. Práve preto odporúčame nájsť si čas, prísť sa pozrieť a skúsiť si cvičenie na vlastnej koži.  Nič to nestojí a urobíte pre seba naozaj veľa.

POZOR!!!!

Po novom sa je potrebné nahlásiť TU lebo sa zúčastňuje už veľa ľudí a cena tréningu je 3 €

crossfit-zvolen

 

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka