• Po. okt 2nd, 2023

Druhá októbrová nedeľa bude v znamení hokejbalu

Autor IMG_1979

okt 10, 2015 ,
hbk-barracuda
HbK Barracuda.

Už zajtra v nedeľu 11.10.2015 sa bude hrať ďalšie hokejbalové kolo Zvolenskej hokejbalovej ligy. 

Na ihrisku v areáli 7. ZŠ  J. Alexyho si opäť tímy prekrížilia hokejky a od raňajšej ôsmej hodiny sa veru bude na čo pozerať.

Jeden zápas bude medzi HbK Sparta Sekier – HbK Barracuda a práve o ňom respektíve o klube HbK Barracuda nám pár slov napísal ich kapitán František Kubran:

František Kubran – HbK Barracuda

Náš tím vznikol hlavne kvôli tomu, aby sme si troška zašportovali a nesedeli ako pampúchy pred Tv

Hlavným iniciátormi boli  Peťo Chabada ( náš kapitán)  najskúsenejší hráč a Dušan Hámorský. Keď ma oslovili neváhal som ani na chvíľku a išiel som do toho. Spolu sme potom obvolali pár chalanov a vznikol prvý útok Chabada, Hámorský, Kubran , Šagát a Mikula. Ale to bolo samozrejme málo a tak prišli noví hráči, ktorý síce hokejbal ešte nehrali, alebo veľmi málo no práve preto sú ešte odhodlanejší sazdokonaľovať v hre, aby boli pre mužstvo pomocou.

Názov mužstva mal byť pôvodne HPZ ( Hráme pre zábavu), lebo to je náš hlavný cieľ v tejto lige, zahrať si a zabaviť sa hokejbalom a preto aj naše ciele sú skromné, ale play off by bol pre nás úspech. Neskôr sme názov zmenili na BARRACUDA a to preto, že toto mužstvo sme už pred pár rokmi zakladali a celkom úspešne sme s ním absolvovali vtedajšiu 2 ZV ligu, ktorú sme vyhrali samozrejme s prispením mnohých hráčov,ktorí sú teraz našimi súpermi v rôznych tímoch.

Prečo Barracuda?

Neviem, je to dravá ryba a taký by sme chceli byť aj my. Hrať dravo ale hlavne pre zábavu. Na záver ešte poďakovanie sponzorom predajni Drevoxa a reštaurácii 3VIO vďaka ktorým sme si mohli dovoliť pekné dresy.

Zápasy, ktoré sa budú hrať 11.10.2015

  • 8:00 ŠK 3M Modrý Kameň – HbK Radioactive Zvolen
  • 9:30 HbK Young Men Bukovinka – MiB Zvolen
  • 11:00 HbK Pivson BB – Divé Svine Zvolen
  • 12:30 HbK Sparta Sekier – HbK Barracuda
  • 14:00 HbK Krupina – ŠK Bukovinka Zvolen

Podklady a foto k článku: Anton Václavík