• Ut. máj 30th, 2023

Skvelý úspech karatistov Urakenu na Memoriáli Antona Krištofa

ByIMG_1979

dec 2, 2015 , , ,
Spoločná na záver podujatia.

Karate klub URAKEN Zvolen pod vedením Milana Olšiaka a Bibiány Jeleňovej sa aj tento rok zúčastnil súťaže v karate  Memoriál Antona Krištofa v Novej Bani.

Zúčastnilo sa ho deväť pretekárov, ktorí súťažili v kategóriách kata družstvá, kata jednotlivci a kumite jednotlivci.Spolu si domov doniesli 10 medailí.

Andrej Kmeť si v kategórii kata 6-9 rokov bez STV vybojoval tretie miesto a v kategórii kata družstvá druhé miesto.

Peter Patkoš si v kategórii kata jednotlivci 10-14 rokov bez STV vybojoval tretie miesto.

Lenka Jušková získala v kategórii kata 6-9 rokov do 7. kyu striebornú medailu a v kategórii kata družstvá obsadila druhé miesto .

Viktória Medveďová si  v kategórii kata 6-9 rokov open vybojovala druhé miesto , v kategórii kumite 7-9 rokov nad 28 kg získala tiež druhé miesto a v kategórii kata družstvá spolu s Lenkou Juškovou a Andrejom Kmeťom získala druhé miesto.

Timotej Olšiak v kategórii kumite 12-13 rokov nad 50 kg získal bronzovú medailu.

Najväčším úspechom bolo víťazstvo Adama Širgela v kategórii kumite 7-9 rokov nad 30 kg , ktorý s prehľadom vyhral tri zápasy 9:0 a dostal sa až do finále kde ako jediný z klubu získal zlato.

V celkovom hodnotení klubov , ktorých bolo 25 sa umiestnil Karate klub Uraken s karate klubom Duslo Šala na tretom mieste.

“Za týmto úspechom stoja aj externí tréneri Milan Zemko , Vladimír Čaboun , Juraj Bobela, Ján Jordanov, Vladimír Juško, Martin Poláček , ktorým sa chceme v mene celého klubu srdečne poďakovať za úsilie a čas, ktorý nám venovali.” hovorí Milan Olšiak, prezident klubu Karate klub Uraken Zvolen.

Fotografie

Článok a foto: SZUŠ a SCVČ Quo Vadis – Denisa Sciranková