• Ne. máj 19th, 2024

Nitranky nedovolili uhrať slávistkám ani jeden set

slavia-tu-zvolen_ukf-nitra-48
Neraz bolo vidieť aj v našom tábore radosť. Foto: ZV-podujatia

V opäť nie vo zvyčajnom dni a čase, ale vo štvrtok 10.12.2015 so začiatkom o 18-tej sa hral ďalší zápas vo volejbalovej extralige žien.

Do Zvolena prišiel ďalší ženský klub spod Zobora a tentokrát to bol Volley project UKF Nitra, ktorý sa tabuľkovo drží na 3. mieste a tak bol svojim spôsobom favoritom zápasu.

Naše domáce hráčky TJ Slávia TU Zvolen pod vedením trénera Uvačka nastúpili na tento duel v tradičnej zostave a aj napriek prehre 0:3 podali hlavne v poslednom sete viac než vyrovnanú partiu.

Dominancia súperiek vo všetkých herných činnostiach bola v zápase viditeľne jasná, ale ani naše Slávistky nezaspali na vavrínoch a skoro sa im podarilo v poslednom sete tohto zápasu aspoň znížiť na 1:3, ale napokon sa zaknihoval stav zápasu  0:3.

Tento rok naše Slávistky odohrajú už len jeden zápas a to v Bratislave proti 1. Bratislavskému volejbalovému klubu. Posledný zápas bude po novom roku a bude to domáci zápas proti klubu Dobré zo Slovenska – Prešov

Nech sa páči,  tak ako zvyčajne Vám prinášame aj štatistiku a bohatú fotografickú galériu z tohto zápasu.