Oslava 80-ky Zvolenského hokejového klubu sa zavŕšila parádnym galaprogramom

ztk-hkm-zvolen-galaprogram-22

Foto: ZV-podujatia

Galaprogram so všetkým, čo k tomu patrí pri príležitosti 80. výročia pôsobenia Zvolenského hokejového klubu v DJGT Zvolen.

Avšak tomuto slávnostnému programu, ktorý bol vyhradený len pre vyberanú spoločnosť predchádzal ešte pár hodín dozadu exhibičný zápas, v ktorom sa proti sebe postavili tímy majstrov Slovenska z rokov 2001 a 2013.

O tomto zápase si môžete čo to prečítať v článku o exhibičnom zápase majstrov HKM Zvolen.

Vráťme sa teda do divadla a povedzme si, že viac ako dvojhodinový ucelený program moderoval Radoslav Kuric a celkovo bol pre všetkých pripravený viac než pestrý program, ktorý nebol čisto len synonymom slova hokej, ale so športom mal toho veľa spoločného.

V rámci kultúrnej časti, ktorá sa striedala s debatovaním o hokeji a pre hokej bolo možné vidieť spievať na pódiu najskôr muzikálovú speváčku Kristínu Vreckovú, ktorá si po sólo skladbe Bourlesque strihla s moderátorom večera duet Motýľ. Neskôr sa predstavila mladučká Mia Melicheriková a po nej Jana Filová, ktorú parádne doprevádzal jej bend Human Hills. Jana Filová si dala neskôr aj duet s Luciou Václavikovou. Okrem toho sa predstavili aj fitnesky ako roztlieskavačky.

Gro všetkého však bolo v spomínaní na to, aké to bolo voľakedy a aké je to teraz. V troch vstupoch Radoslav Kuric vyspovedal a nechal zaspomínať nielen na dobu minulú Jána Podkonického. Pán Podkonický veru toho veľa porozprával nielen o začiatkoch, ale aj o veciach, s ktorými sa v tej dobe stretávali, ale samozrejme sa aj zavtipkovalo a zaraz aj v sále panovala viac než dobrá nálada.

Aký by to bol klub, keby nemal svoju hymnu a tak došlo na tento moment a Štefan Skrúcaný na pódiu predstavil v tanečnom doprovode dievčeniec verziu novej oprášenej hymny. Pri tejto príležitosti prišli na pódium tí najhlavnejší a to predseda predstavenstva HKM Zvolen Ing. Dušan Mráz, Milan Čanky, hokejový obranca Ladislav Čierny, samozrejme hokejová legenda Jozef Golonka a za mesto Zvolen Dáša Melicheríková. Pri tejto príležitosti prebehol krst CD novej hymny.

Na úplný záver a ako bodka programu pár skladieb zaspievala Marcela Molnárová.

Po kultúrnom programe sa konala slávnostná recepcia plná vzácnych hostí, ktorých možno nájdete aj v našej fotogalérii.

Video

Fotografie

Článok, foto a video: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.