Tanečná škola Wanted na Majstrovstvách Sveta IDO world

ido-world-ts-wanted

Zverenci Štefana Chleba na IDO Worl. Foto: zdroj TS

TS: Graz, Rakúsko, 18.-23.október 2016 – Na IDO world championship hip hop, electric boogie, break dance reprezentovala aj Tanečná škola Wanted.

Každý zo 46 štátov sveta vyslal svojich 5 najlepších nominantov, aby reprezentovali v jednotlivých hip hop kategóriách, ktoré boli zastúpené aj 90timi súťažiacimi. Majstrovstvá sveta IDO prebiehali v Mestskej hale v Grazi. Slovensko a Tanečnú školu Wanted veľmi úspešne reprezentovali šikovní hiphoperi, ktorí skončili tesne pred bránou do semifinále. „Medzinárodná úroveň je kvalitná. Tanec nie je šport, no do finále sa pretancujú len tí najlepší, ktorí sa dokážu svojim umením mimoriadne odlíšiť a zaujať.

Medzi tanečníkmi na takejto svetovej súťaži sú už len veľmi malé rozdiely. Úspechom je získať nomináciu a výsledky mojich zverencov považujem za úspešne, nakoľko sa prebojovali medzi tretinu tých najlepších tanečníkov. Samozrejme, chalani majú predpoklady, aby sa pretancovali aj vyššie. Na Majstrovstvách Európy sme skončili už aj vo finále. Zvíťazia len tí, ktorí vytrvajú a my budeme na seba makať aj naďalej“. Konštatuje tréner TŠ Wanted Štefan Chlebo.

Umiestnenia: 18.miesto – Adrian Konkoľ /HH sólo deti/ 23.miesto – Damian Kovalančík /HH sólo deti/ 25.miesto – David Kováč & Patrik Budáč /HH duo dospeláci/

31.miesto – David Kováč /HH sólo juniori/

Viac info nájdete na webovej stránke Tanečnej školy Štefana Chleba Wanted

TS. a foto: Wanted

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.