Reklamy

K deťúrencom prípraviek MFK Zvolen zavítal Mikuláš

zahraj-si-s-mikulasom-20

Mikuláš v športovej hale na Západe. Foto: ZV-podujatia.

Mikuláš, Mikuláš, čo v tom vreci schovávaš?

Nuž, neprišiel s vrecom, ale urobil zábavu, zahral si futbal, rozdal deťom balíčky, pofotil sa s nimi a až do záveru s ním bola skvelá zábava.

Toto všetko a podstatne viac sa uskutočnilo v piatok 2.12.2016 v športovej hale na zvolenskom sídlisku Západ, kedy v rámci podujatia Zahraj si s Mikulášom prišiel práve Mikuláš za deťmi prípraviek futbalového klubu MFK Zvolen.

Po príhovore Petra Svetlanského si deti prípraviek MFK od 7 do 11 rokov navzájom zahrali minifutbal, pri ktorom asistovali hráči druholigového áčka.

Panovala tu fantastická atmosféra a nejedno dieťa ukázalo, že futbal vie hrať. Niektoré deti prekvapili svojimi strelami na bránu aj starších druholigových hráčov. Na svoje ratolesti dozerali a dianie na palubovke sledovali rodičia, ktorých sa tu zišlo neúrekom.

Po každom odohraní minizápasu dal Mikuláš každému dieťaťu balíček a spoločne sa spolu odfotili.

Tak takto nejako prebiehalo Mikulášske podujatie v športovej hale na Západe a môžete si pozrieť aj pár fotografií.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.


Vo štvrtok dňa 3.12.2015 v podvečer futbalisti  Doxxbet ligového tímu MFK Lokomotíva Zvolen  pripravili pre všetkých hráčov prípraviek MFK a ich rodinných príslušníkov v hale ZŠ Zvolen-Západ  zaujímavé stretnutie pod názvom ” Zahraj si s Mikulášom”! Po príhovore „šéfa“ Zvolenského futbalového MFK, riaditeľa  klubu Petra Svetlánského pred nastúpenými „mini“ hráčmi prípraviek MFK vo veku od sedem do jedenásť rokov (U 7, U8, U 9, U 10 a U 11) spolu so svojimi trénermi a pred rodičmi, rodinnými príslušníkmi  i divákmi so svojimi deťmi, ktorých akcia prilákala do nezvykle preplneného hľadiska, vyvolali dôrazne mladé nádeje Zvolenského futbalu tú najdôležitejšiu osobu akcie, Mikuláša. Futbalový Mikuláš v podaní herca DJGT Zvolen Jána Seleckého, ktorý pôsobí ako „profesionálny“ Mikuláš   už štyri desaťročia,  svojim výkonom povýšil akciu na športovo zábavné predstavenie.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.