• Ut. nov 28th, 2023

Klzisko ovládli krasokorčuliari KK Zvolen

Autor IMG_1979

dec 25, 2016 ,
kk-zvolen-49
Spoločná fotografia KK Zvolen na záver podujatia. Foto: ZV-podujatia.

Pod názvom Vianočné korčuľovanie sa v piatok 23.12.2016 po 15-tej konalo na verejnom klzisku zaujímavé podujatie v podobe vystúpenia členov krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen (KK Zvolen).

Na ľadovú plochu vykorčuľovala veľká plejáda korčuliarov a korčuliarok od najmenších po najstarších, ktorí tu po rozkorčulovaní nielenže predviedli peknú tanečnú choreografiu, ale aj dve ďalšie zverenkyne sa blysli vo voľnej jazde.

Na úvod, ako už bolo spomenuté to bolo spoločné vystúpenie, ktoré malo neoficiálny názov Snehulienka a 21 trpaslíkov a to všetko na sprievodnú skladbu filmu The mirror mirror.

Po tomto fantastickom výkone, kedy dobro zvíťazilo nad zlom predviedla na ľadovej ploche svoju voľnú jazdu ďalšia odchovankyňa KK Zvolen a to Diana Kmeťková, ktorá momentálne pôsobí v tíme Olympia Praha.

Na záver boli všetci svedkami ešte jednej voľnej jazdy a to azda najskúsenejšej Lívii Lőrinčíkovej, ktorej síce trošku počas jej jazdy haprovala hudba, ale rozhodne je to veľký talent a patrične to tu ukázala.

Aby sa nezabudlo, tak ešte úplne mimo tohto programu sa na priľahlom minipódiu všetci spoločne odfotografovali.

Nech sa páči pár fotografií.

Článok a foto: Ján Števonka.