Študenti scénického výtvarníctva vystavujú svoje práce na Starej radnici

tvarou-v-tvar-1

Foto: ZV-podujatia

V pondelok 6.2.2017 po 16-tej bola pod názvom Tvárou v Tvar na Starej radnici slávnostne otvorená nová - tentokrát výtvarná výstava, ktorá vyzýva pozorovateľov postaviť sa Tvárou v tvár im a hľadať niečo ...

Je tomu rok, čo sa v týchto priestoroch opäť koná výstava, na ktorej sú k videniu práce žiakov Súkromnej Strednej umeleckej školy scénického výtvarníctva PinkHarmony.

Úvodného slova sa zhostila riaditeľka menovanej školy Ing. arch. Edita Pavúrová, ktorá upresnila, že síce ich škola je mladá a budú mať len prvých maturantov, zato však už majú bohaté skúsenosti a môžu takto širokej verejnosti prezentovať nielen prácu žiakov, ale aj pedagógov a všetko to, čo sa podarilo.

Ako ďalej povedala, samotné zameranie tejto výstavy je venované výtvarnej príprave, ktorá je aj jedným z odborov, kde sa vlastne študenti učia rozvíjať svoj talent a kreativitu.

Už viac nebudem prezrádzať len doplním, že pomedzi jednotlivé časti vernisáže zahrali na hudobné nástroje študenti konzervatória.

Túto výstavu osobne doporučujem navštíviť lebo ako sa povie Je lepšie raz vidieť ako tisíckrát počuť a tu je sa na čo rozhodne pozerať.

Otvorená bude v pracovných dňoch do konca februára.

Video

Fotografie

Článok, foto a video: J. Števonka.


 

pod názvom Tvárou v tvar, ktorá predstavuje práce žiakov, vytvorené v priebehu posledného roka vo výtvarných disciplínach. Vernisáž tejto výstavy bude slávnostne otvorená 6.2.2017 o 16:00 ako inak na Starej radnici.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: