• St. máj 31st, 2023

V Domine sa konala veľká oslava Dňa matiek

ByIMG_1979

máj 12, 2018
Tu sa pripravovali tie fantastické šúľance. Foto: IMG_1979

Piatkové popoludnie 11.5.2018 patrilo v meste Zvolen nielen folklóru, ale nieslo sa aj v znamení jedného vskutku radostného podujatia.

Čas pre naše mamy. Tak sa volalo podujatie, ktoré bolo venované Medzinárodnému dňu matiek a zorganizovalo ho Centrum voľného času Domino, moderátorsky a spevom ho sprevádzala pani Rovňanová a prišiel aj víceprimátor Stehlík.

V záhrade Centra voľného času Domino si v toto popoludnie prišli na svoje nielen už spomínané mamy, ale samozrrejme aj samotné deti, ktoré sa na rôznych atrakciách mohli dosýta vyšantiť.

Nebolo to len o športovom vyžití, ktoré spočívalo v skákaní vo vreciach, zdolávaní prekážkovej dráhy, hádzaní loptičkou na terč a podobne, ale tie kreatívnejšie deti si mohli vyrobiť ružu z krepového papiera alebo opodiaľ napríklad aj náhrdelník.

Samozrejme nechýbalo maľovanie na tvár a veľká nafukovacia šmýkačka.

Počas celého podujatia boli prítomné aj čiperné dámy z Klubu dôchodcov, ktoré tentokrát deťomi predviedli prípravu tradičných šúľancov a musí sa uznať, že sa im to aj náramne páčilo. Ako sa povie, keď si si to navaril, tak si to aj zjedz, tak samozrejme po dokončení boli tieto dobroty ponúknuté na koštovku prítomným návštevníkom tejto super akcie a kto chcel si mohol dať aj kávičku.

Záhrada CVČ Domino 360°

Nech sa páči pár fotografií.

 

Článok a foto: IMG_1979