• St. máj 31st, 2023

Na Podborovej sa konala Slávnostná Akadémia Centra voľného času Domino

ByIMG_1979

júl 2, 2018
Vystúpenie počas Akadémie. Foto: zdroj Facebook

Centrum voľného času Domino vo Zvolene ukončilo svoju krúžkovú činnosť slávnostnou Akadémiou. Do Domu kultúry v Podborovej sa 20. júna 2018 nahrnulo mnoho detí a ich rodičov, príbuzných a kamarátov, ktorí boli zvedaví, ako sa ich rovesníci dokážu prezentovať pred verejným publikom.

Na divákov v hľadisku zapôsobila projekcia podfarbená hudbou, kde mohli uvidieť deti pri športových, umeleckých i prírodovedných aktivitách. Po príhovore riaditeľky Centra voľného času Domino Mgr. Moniky Koreňovej sa roztvorila opona divadla a diváci mohli sledovať na osvetlenom javisku detské predstavenie divadla Hugo, dynamické vystúpenie folklórneho súboru Zornička, ale i moderný tanec Hip-hop naštudovaný v spolupráci so známou hiphoperkou Danielou Edlingerovou. Nechýbali ani pohybové krúžky s hudbou ako športová gymnastika, moderná gymnastika a balet. Vysoký počet detí navštevujúci tieto záujmové krúžky v Domine nasvedčujú o vysokej kvalite a odbornosti, s ktorou sú vedené a aj prezentované na verejnosti.

Takto Domiňáci ukončili tento školský rok bohatý na pestré mimoškolské aktivity pre deti, cez prázdniny sú vítané v letných táboroch a v septembri sa brána Domina opäť otvorí a s nadšením privíta svoje deti na Krúžkobraní. Tešíme sa na Vás šiesteho septembra, Domiňáci!

Článok Zuzana Škařupová. Foto: zdroj Faceook