Na Podborovej sa konala Slávnostná Akadémia Centra voľného času Domino

Vystúpenie počas Akadémie. Foto: zdroj Facebook

Centrum voľného času Domino vo Zvolene ukončilo svoju krúžkovú činnosť slávnostnou Akadémiou. Do Domu kultúry v Podborovej sa 20. júna 2018 nahrnulo mnoho detí a ich rodičov, príbuzných a kamarátov, ktorí boli zvedaví, ako sa ich rovesníci dokážu prezentovať pred verejným publikom.

Na divákov v hľadisku zapôsobila projekcia podfarbená hudbou, kde mohli uvidieť deti pri športových, umeleckých i prírodovedných aktivitách. Po príhovore riaditeľky Centra voľného času Domino Mgr. Moniky Koreňovej sa roztvorila opona divadla a diváci mohli sledovať na osvetlenom javisku detské predstavenie divadla Hugo, dynamické vystúpenie folklórneho súboru Zornička, ale i moderný tanec Hip-hop naštudovaný v spolupráci so známou hiphoperkou Danielou Edlingerovou. Nechýbali ani pohybové krúžky s hudbou ako športová gymnastika, moderná gymnastika a balet. Vysoký počet detí navštevujúci tieto záujmové krúžky v Domine nasvedčujú o vysokej kvalite a odbornosti, s ktorou sú vedené a aj prezentované na verejnosti.

Takto Domiňáci ukončili tento školský rok bohatý na pestré mimoškolské aktivity pre deti, cez prázdniny sú vítané v letných táboroch a v septembri sa brána Domina opäť otvorí a s nadšením privíta svoje deti na Krúžkobraní. Tešíme sa na Vás šiesteho septembra, Domiňáci!

Článok Zuzana Škařupová. Foto: zdroj Faceook

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: