Obľúbené inscenácie divadla Jozefa Gregora Tajovského už aj na portáli návštevník online

TS: Milovníci divadla nájdu od apríla na portáli návštevník online ponuku online inscenácií Divadla J. G. Tajovského. Sledovanie je dostupné z akéhokoľvek miesta na svete.

Medzi prvé inscenácie zaradené do ponuky patrí rozprávka O TROCH KRÁSACH SVETA a romantická dráma o úskaliach ľúbostných hier S LÁSKOU SA NEZAHRÁVA. Nasledovať budú ďalšie záznamy vybraných obľúbených inscenácií DJGT.

Špeciálnu online premiéru budú mať dve nanovo natočené inscenácie. SVET (PODĽA) URBANA a MANDRAGORA patria k diváckym hitom a ich nové profesionálne natočenie zohľadnilo zámer uviesť ich v online priestore.

Portál NAVSTEVNIK.ONLINE prevádzkovaný Národným osvetovým centrom prináša kultúrne podujatia spôsobom podobným návšteve kultúrneho stánku. Podujatie sa začína v naplánovanom čase a návštevník si môže zakúpiť e-vstupenku na vyhovujúci termín. S unikátnym kódom sa následne prihlási z akéhokoľvek miesta na svete na sledovanie v čase trvania podujatia, pričom ho bude môcť sledovať od začiatku do konca a bez reklamy.

Cena e-vstupenky na každé podujatie je uvedená priamo pri predstavení. Pre podporovateľov umenia je dostupná aj možnosť vybrať si „donorskú vstupenku“, ktorá vyššou cenou podporuje danú kultúrnu inštitúciu.

Divadlo J. G. Tajovského naďalej bezplatne poskytuje širokej diváckej verejnosti vlastný autorský obsah na YouTube kanáli, podcastových platformách a sociálnych sieťach divadla.

Zaradenie online inscenácií na portál navstevnik.online je obohatením celoslovenskej programovej ponuky a príspevkom DJGT pre milovníkov divadla. návštevník online DJGT

TS: Mgr.art. Uršuľa Turčanová – dramaturgička DJGT

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: