Deň otvorených dverí DJGT je po dvoch rokoch späť

Podujatie sa uskutoční v tradičnom prvomájovom čase netradične pred divadlom.

TS: Deň otvorených dverí Divadla Jozefa Gregora Tajovského patrí už dlhé roky k obľúbeným podujatiam pre všetky vekové kategórie. Ostatné dva roky však mohlo podujatie prebehnúť iba v online priestore, pretože dvere divadla bolo kvôli pandémii častejšie zatvorené ako otvorené.

Návrat k obľúbenému podujatiu sa uskutoční v nedeľu 1. mája od 10.00 do 12.00. Prebiehať bude tento raz iba v priestoroch pred hlavným vchodom divadla (v prípade dažďa aj v dolnom foyer divadla), nakoľko tento rok DJGT ešte neobnovuje prehliadky vnútorných priestorov.

A na čo sa môžu návštevníci tešiť? V prvom rade na neformálne stretnutie s hercami a herečkami umeleckého súboru divadla, na piesne z inscenácií aj rozprávok DJGT, na autogramiádu hercov a herečiek v kostýmoch, na možnosť spoločného fotografovania aj na aktivity a tvorivé dielne pre deti.

V tento deň tiež začne predpredaj vstupeniek na 48. ročník festivalu ZÁMOCKÉ HRY ZVOLENSKÉ a počas podujatia sa návštevníci medzi prvými dozvedia novinky o programe.

Vstup na Deň otvorených dverí DJGT ostáva bezplatný a pozvaní sú všetci, ktorí chcú naplniť nedeľné odpoludnie hravou divadelnou atmosférou.

TS: Mgr.art. Uršuľa Turčanová – dramaturgička DJGT

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: