• Po. okt 2nd, 2023

Pre Samka sa podarilo vybehať 6417 €

Autor IMG_1979

sep 18, 2023
Pre Samka sa podarilo vybehať 6417 €. Foto: IMG_1979

V nedeľu 17.9.2023 sa v športovom areáli V. ZŠ konal v poradí už jubilejný 5. ročník charitatívneho športového podujatia pod názvom Hodinovka pre Samka.

Tak, ako za ostatné roky, aj toto podujatie organizačne pripravil Tréningový klub Spartan Zvolen spolu s ďalšími partnermi a samotné podujatie prišla podporiť aj držiteľka zlatej olympijskej medaily a svetová rekordérka v športovej streľbe – Zuzana Rehák Štefečeková, ktorá si aj pár oválov tu odbehla.

Podujatie moderoval v podstate hlavný člen tohto klubu a to Rado Šimo.

Tak, ako za ostatné ročníky, aj tentokrát malo podujatie podtitul Vybehajme viac pohybu Samkovi. A veru tak aj bolo, už od 9-tej rána tu bol čulý ruch športuchtivých ľudí, ktorí sa prišli zaregistrovať, aby sa takto spoločne o hodinu postavili všetci spoločne na štart.

Medzitým prišla Zuzana Rehák Štefečeková, ktorá nielenže priniesla ukázať zlatú medailu z Tokia, ale nebol problém sa s ňou pofotiť a na záver ešte bolo možné od nej získať podpiskartu.

Po rozcvičke bol odštartovaný beh, viac ako 200 ľudí dobrej vôle vybehlo na trať a ako sa hovorí, nebolo dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a dnes to platilo dvojnásobne.

Po hodine sa to všetko zastavilo a po sčítaní všetkých kôl prišlo k dekorovaniu víťazov, respektíve odovzdávaniu cien pre tri naj ženy a štyroch mužov (dve prvé miesta), nakoľko každý zúčastnený dostal medailu za účasť a hodnotnú cenu.

Na samotný záver sa vyriekol verdikt, koľko peňazí sa podarilo vyzbierať a tentokrát to bolo najviac zo všetkých ročníkov a to konkrétne 6417 €.

Na samotný záver sa ešte losovala tombola o hodnotné ceny.

Nech sa páči od nás ešte pár fotografií a krátke video z tohto fantastického podujatia.

Video: Hodinovka pre Samka 2023

Fotografie: Hodinovka pre Samka 2023

Článok. foto a video: IMG_1979

Pridaj komentár