• Ne. okt 1st, 2023

Rozprávkové bytosti po samostatných nájazdoch vyhrali nad HKM

Autor IMG_1979

dec 22, 2013 ,
hkm-zvolen-vs-rozpravkove-bytosti-4
Na ľade bola neraz veľká mela. Foto: ZV-podujatia.

Po minuloročnom prvom recesisticky poňatom hokejovom zápase Výberu HKM Zvolen vs. Rozprávkové bytosti, ktorý mimochodom dopadol lepšie pre Rozprávkové bytosti sa tento rok konala odveta.

Samozrejme, aby hra bola spravodlivejšia, tak hráči HKM mali tak, ako aj rok minulý hendikep, namiesto hokejok mali v rukách portviš.

Tento rok sa opäť na ľadovú plochu postavili Rozprávkové bytosti v zložení Baba Jaga, Valibuk, Kura (už dospelá sliepka), Opica, Drak a v maske Vlka hral známy to herec Jaroslav Mottl. Za HKM Zvolen hrali Juraško, Ťavoda, Pichnarčík, Chovan, Podkonický.

Ako každý správny zápas, tak aj tento mal svojho rozhodcu Yetiho a celý zápas komentoval známy imitátor a zabávač Robo Kajzer.

Hralo sa systémom 3 krát po 10 minút a po prvých desiatich minútach sa v prestávke konala súťaž v ťahaní hráčov portvišmi zasunutými v medzinoží.

Po troch odohraných tretinách bol stav na tabuli vyrovnaný 6:6 a tak kvôli krátkosti času nasledovali samostatné nájazdy špecifické v tom, že hráči hrali s očami zakrytými šatkou a mali na dopravenie puku len 10 sekúnd. Lepšie sa darilo Rozprávkovým bytostiam, ktoré napokon tento zápas vyhrali 6:7 sn.

Výber HKM Zvolen vs. Rozprávkové bytosti – zápas

Výber HKM Zvolen vs. Rozprávkové bytosti – samostatné 

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri