• Ut. feb 7th, 2023

Zvolen ovládne skateboardová elita jazdcov

ByIMG_1979

aug 31, 2014 ,
zvolen-sk8-cup
Na pretekoch sa možno zúčastní aj najlepšie dievča a to Lenka Príbojová. Foto: ZV-podujatia.

Priaznivci skateboardu by mali zbystriť pozornosť,  nakoľko už v sobotu 6.9.2014 sa budú konať na skateboardovom ihrisku (smer Sekier – mestské futbalové ihrisko) preteky pod názvom Zvolen Skate Cup 2014.

Už teraz je jasné, že to nebude len jedna z tuctových súťaží, ale organizátori si pripravili  bohatý program, ktorý pre jazdcov začína v piatok, ale gro programu sa bude konať v sobotu.

Hlavný pretek sa pôjde klasicky od kvalifikácie cez semifinále až k samotnému veľkému finále. Cez prestávky  sa samozrejme môžete osviežiť v nejakom tom bufete a na dráhe sa bude jazdiť aj LowCost diktát o vecné ceny od LowCost-u a deň vyvrcholí best trickom, kde sa budú hecovať tie najväčšie výkony.

Aby to však nebolo až také tuctové,  na rozprúdenie zábavy budú deň sprevádzať vystúpenia kapiel ako Got Blue Balls, Jakubysko a improvizačná skupina Pod Altánkom.

Ako už bolo spomenuté, akcia začína v piatok a to  takým navnadením na sobotňajší skateboarding v podobe neoficiálneho premietania filmu Baker 3 v MPBH Skatehouse Zvolen! Príďte, tešíme sa.

A na záver to najhlavnejšie. Štartovné: 3 €  a začiatok akcie v sobotu na pravé poludnie, čiže o 12-tej.

Pre takú ilustráciu a inšpiráciu zároveň článok o minuloročných pretekoch 

zvolen-skate-cup-2014

Článok: Ján Števonka. Zdroj info – internet

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri