Na námestí bola otvorená Vianočná dedina

Vianočná dedina - vstupná brána

Vianočná dedina Zvolen. Foto: ZV-podujatia

Veľa kultúrneho programu, plné stánky všakovakých dobrôt, všade naokolo rozvoniavajúci punč, Betlehem, dve ovce, všetko pekne vysvietené a nielen to, ale aj ...

Príhovormi bola v prvý deň mesiaca december 2015 oficiálne otvorená pekne pripravená Vianočná dedina, do ktorej dozaista vkročí nejeden Zvolenčan.

Po príhovore primátorky a víceprimátora mesta Zvolen a následnom rozsvietení všetkej tejto nádhery zahrala v rámci kultúrneho programu všetkým prítomným zvolenská kapela poriadnu porciu dychovej hudby.

Možno sa pýtate – len toto?

Ono je toho podstatne viac, čo mesto Zvolen pripravilo a zrealizovalo. Či už sa jedná o Betlehem vo fontáne, vstupnú bránu do dediny, stánky, v ktorých okrem punču nájdete množstvo rôzneho tovaru a netreba zabúdať aj na ohradu so živými jahňatami a veľa ďalšieho.

Nebude chýbať ani bohatý kultúrny program, ktorý odštartoval práve 1.12.2015 a bude pokračovať rôznymi vystúpeniami počas celého mesiaca december. Rozpis  programu nájdete aj v tomto článku.

Vianočnou dedinou to však neskončilo. Na opačnej strane námestia je umiestnená ľadová plocha, na ktorej sa bude konať množstvo podujatí práve tohto charakteru.

Video

Fotografie

Článok, foto a video. Ján Števonka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.