• Ne. máj 28th, 2023

PinkHarmony bude oslavovať desaťročnicu

ByIMG_1979

apr 24, 2016 ,
galakoncert-pink-harmony-2016.jpg
Zdroj Pink Harmony

6.5.2016 oslávi slávnostným Galakoncertom v GJGT Zvolen 10. výročie založenia škôl športu a umenia PinkHarmony.

V tento večer od 18-tej bude možné vidieť a zažiť veľa zaujímavého v programe, v ktorom sa predstavia žiaci a pedagógovia PinkHarmony, absolventi a hostia.

Za zmienku stoja také mená ako operná diva Ľubica Rybárska, klavírny pedagóg Robert Pechanec, Daniel Buranovský, Jana Fiľová a veľa ďalších hostí a interpretov. (vid plagát)

To by bol v krátkosti program tohto slávnostného májového dňa o ktorom programe ešte prinesieme bližšie informácie.

Počas mesiaca sa bude konať ešte veľa ďalších podujatí v Komornom divadle Jána Mieroslava Pinku, na zámku a vo Zvolenskom divadle.

V úvode mesiaca a to konkrétne 4-teho bude herecké predstavenie Kabaret Chicago, podfarbené spevom a jazzovým tancom v Komornom divadle JMP.

Na ďalší deň a na tom istom mieste bude možné vidieť hru plnú tajomstiev od autora T. Williamsa pod názvom Čosi nevyslovené. Ono to znie tajomne, ale žiačky 6-teho ročníka Vám to vysvetlia počas dejovej línie tohto predstavenia.

9-teho bude v divadelnej sále Absolventský koncert, počas ktorého sa predstavia dvaja talentovaní gitaristi Tomáš Vaško a Jozef Klimka a môžete očakávať v ich podaní pestrú paletu skladieb rôznych období a štýlov.

V Kráľovskej sieni Zvolenského zámku sa môžete tešiť na Májový recitál Daniela Radiča a Vojtecha Botoša.

V závere mesiaca 26. a 27.5. sa budú konať dva rozdielne Absolventské koncerty. Prvý štvrtkový bude v Komornom divadle a druhý v piatok na Zvolenskom zámku.

To by bola Zvolenská časť predstavení a okrem tohto budú 16-teho mája žiaci vystupovať v Banskej Bystrici v rámci už 21. ročníka Medzinárodnej súťaže výtvarnej tvorivosti pod názvom Železný svet.

vasko-klimko.jpg

cosi-nevyslovene-plagat.jpg

Plagát – Galakoncert 

galakoncert-pink-harmony-2016-plgat

Plagát Komorné divadlo JMP Máj 2016

 

komorne-divadlo-jmp-maj-2016