Zelienkovci odpremiérovali Adonin palác a prišiel aj Mikuláš

rozpravka-pre-mikulasa-2016

Na záver prišiel medzi deti Mikuláš a jeho družina. Foto: ZV-podujatia

Anjel s čertom v predvianočnom zmätku tak trochu poblúdili a namiesto do susednej pažravej (rozumej Banskej Bystrici) prišli do Zvolenského kultúrneho domu železničiarov.

Nuž, Mikuláš je len jeden a práve preto ho bolo možné vidieť behať kade tade so svojou družinou už v podstate od začiatku decembra, síce vždy mal iný „outfit“, ale každoročne zájde aj v tento čas do Divadla Zelienka.

Zelienkovci ho majú radi a tak nielen pre neho, ale samozrejme pre všetky deti pripravia vždy k záveru roka fantastickú rozprávku. Nebolo tomu inak ani tento rok a v túto druhú adventnú nedeľu 4.12.2016 zahrali v premiére rovno dve predstavenia.

Rozprávka, ktorú si pripravili mala názov Adonin palác, režisérom bol Milan Krnáč a autorom Fred Apke. Nebudem prezrádzať, o čom je samotná rozprávka, len napoviem, že tam doslova lieta veľa peria. Ešte na také doplnenie, hlavné úlohy zahrali dve ženy a to pestrofarebná Lucia Hazuchová alias Adona a tmavá s pár blchami Petronela Čábyová alias Sadza.

Toto predstavenie sa samozrejme celej mikulášskej družine v kulturáku veľmi páčilo a po záverečnej klaňačke Mikuláš rozdával za veršovačky deťúrencom sladké balíčky. Kto mal záujem, mohol sa taktiež nielen s Mikulášom odfotiť.

Nuž, tak či onak bola tu v túto nedeľu dobrá zábava a sám Mikuláš prisľúbil, že pokiaľ deti budú dobré, aj nabudúce k nim rád zablúdi.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.