V kulturáku sa rozpútal poriadny fašiangový candrbál

romano-jilo-50

Oživením fašiangového podujatia bolo aj vystúpenie Romano Jilo zo Zvolena. Foto: ZV-podujatia

Už veľa, preveľa rokov sa traduje, že keď je ten čas fašiangový, tak hlavne počas posledných troch fašiangových dní by sa mali ľudia veseliť, piť, jesť, spievať a smiať sa.

Aj smiech, aj plač mali svoj veľký význam a práve o tom a nielen o tom bol jeden veľký candrbál, ktorý sa konal 23.2.2017 v Kultúrnom dome železničiarov.

Samotné podujatie pod názvom Aby bolo veselo… zorganizovalo Podpolianske osvetové stredisko vo Zvolene, spolu s DK ŽSR Zvolen. Úvodné a záverečné slovo patrilo PhDr. Andree Jágerovej z Podpolianskeho osvetového strediska.

V takmer dvojhodinovom programe sa postupne všetkým prítomným divákom predstavili so svojim programom FS Marína, DFS Zornička, Dfs Romano Jilo Zvolen, ŽSS Brezinky z Polomky, Milan Gábor z Budinej, Marián Kološta a pani Medveďová z Polomky.

Nuž, bola to veľká paráda nielen v podobe tancov, do ktorej parádne muzika zahrala, ale tradičné a známe čísla boli okorenené zábavnými scénkami, či už v úvode od Mariána Kološtu a pani Medveďovej alebo aj neskôr trošku vulgárnymi vtipmi v piesňach zaspievané Milanom Gáborom z Budinej. Samozrejme, ako by to bolo, keby ženy nefrflali na chlapov ako pijú len pálenku a nevenujú sa svojim ženuškám (rozumej nesexujú), tak nielen o tom sa na pódiu vyrozprávali ženy ŽSS Brezinky.

Nech sa páči pár fotografií z tejto fašiangovej zábavy.

Fotografie

Článok a foto: ZV-podujatia.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.