OC OKO oslávilo 3. výročie svojho vzniku

Oslavná torta. Foto: ZV-podujatia

V posledný októbrový utorok 24.10.2017 sa konala v OC OKO na zvolenskom sídlisku Západ menšia narodeninová oslava.

V priestoroch centra sa v tento deň zišli pekne vycifrované dámy a páni, aby tu spoločne oslávili a na záver si aj pripili na 3. výročie otvorenia tejto veľkej spoločnej komunitnej obývačky.

Len pre pripomenutie, boli to dvaja páni Chuck Hirt a vtedajší primátor mesta Zvolen Ing. Miroslav Kusein, ktorí pred tromi rokmi prestrihli pásku na novootvorenom zvolenskom centre, ale vráťme sa naspäť k oslave.

Úvodného slova sa krátko po 17-tej hodine zhostila koordinátorka OC OKO Sanja Nikolov. Hovorila nielen o množstve podujatí, ktoré sa tu za obdobie dvoch rokov konalo, ale aj o veľkom počte ľudí, ktorí sa tu za ten čas vystriedali. Sanju patrične doplnil aj výkonný riaditeľ Maroš Chmelík a projektový manažér CKO (Centrum Komunitného Organizovania) pridal množstvo iných informácií.

K slovu sa dostali aj Mgr. Alžbeta Staníková (poslankyňa mesta Zvolen), Jaroslav Stehlík (víceprimátor mesta Zvolen) a riaditeľka tunajšej základnej školy Ľubica Tomčíková a ďalší.

Okrem formálnej časti sa konal aj kratší kultúrny program žiakov školy, ktorým si pripomenuli Milana Rastislava Štefánika.

Po oficiálnej časti sa rozkrájala torta a družná debata trvala až do večerných hodín. Ako to na správnej oslave chodí, k dispozícií bolo aj niečo pod zub, alko i nealkoholické nápoje, komu čo hrdlo ráčilo.

Fotografie

Článok a foto: ZV-podujatia.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: