• Št. jún 8th, 2023

Kandidáti na poslancov a primátorov predstavte sa Zvolenčanom

ByIMG_1979

sep 19, 2018
Komunálne voľby 2018

Už začiatkom novembra 10.11.2018 sa budú konať komunálne voľby, počas ktorých budú môcť voliči dať svoj hlas nielen primátorovi, ale aj poslancom MsZ, samozrejme, vrámci svojej mestskej časti.

Portál ZV-podujatia sa počas 10 ročnej existencie v podstate nejako veľmi neangažoval do politického diania, nehovoriac o volebných kampaniach a podobne.

Nechceme sa však držať bokom, chceme sprístupniť čo najväčšiemu počtu voličov a nielen im maximálne informácie o tom, či onom kandidátovi, čiže o Vás, ktorí ste sa rozhodli kandidovať a bolo Vám následne potom pridelené číslo nielen na poslanca, ale aj na primátora a budete sa tak uchádzať o hlasy a dôveru občanov.

A práve z tohto dôvodu Vám ponúkam Vašu vlastnú prezentáciu v podobe predstavenia sa voličom a to úplne nezištne, avšak….

Nakoľko som ochotný a ponúkam Vám túto pravdupovediac štedrú možnosť sa prezentovať potencionálnym voličom, chcem Vás z tohto miesta poprosiť, pokiaľ budete mať záujem, aby ste poslali podla Vášho uváženia pár eur na číslo bankového účtu portálu ZV-podujatia.

Tieto financie poslúžia nielen na chod samotného portálu, ale pokiaľ budem vedieť, od koho prišli, do budúcna Vám môžem byť v určitých veciach viac nápomocný.

Vopred každému jednému sponzorovi ďakujem

  • IBAN: SK51 0200 0000 0011 5477 6754
  • Špecifický symbol 308
  • Poznámka – Voľby 2018 a (pokiaľ chcete vaše meno)

Pravidlá

Uverejnený bude len jeden článok (ostatné nad rámec), v ktorom bude buď fotografia alebo plagát + ilustračná fotka. Objem textu je na Vás, ale nebudú uverejnené informácie, ktoré budú útočiť na protikandidáta a podobne.

Ponuka je platná len do 10.10.2018

Ponúkam len čisto Vašu prezentáciu občanom a voličom zároveň.

Konkatovať ma môžete nielen na Facebooku ZV-podujatia ale môžete písať aj na zv-podujatia@live.com

Článok: IMG_1979