• Pi. jún 2nd, 2023

Sobota bola vo Zvolene v znamení veľkého Komunitného derby

ByIMG_1979

okt 9, 2022
Spoločná fotografia futbalového duelu FC Mesto a FC Elan Zvolen Západ. Foto: IMG_1979

Pod názvom Komunitné derby, s podtitulom Zvolenčania príďte si zašportovať so svojimi spoluobčanmi! sa v sobotu 8.10.2022 konalo v športovom areáli bývalej II. ZŠ vo Zvolene vskutku zaujímavé podujatie.

Organizačne toto podujatie pripravil kandidát na primátora mesta Zvolen Jaroslav Stehlík a poslanci MsZ za túto mestskú časť Ján Kubiš a Peter Zima a veru už pred 11-tou hodinou tu bol čulý ruch.

Všetko to odštartovala súťaž v hode bremenom, ktorú organizoval Atletický klub Danica, na čele samozrejme s Danicou Sokolíkovou a v ovále si to tu rozdali všetky vekové kategórie.

Zároveň sa dekorovali víťazi nižších kategórií, opodiaľ rozvoniaval guláš a postupne sa na futbalovom ihrisku rozcvičovali hráči na zápas FC Mesto vs. FC Elan Zvolen Západ.

Po spoločnej fotografii sa tradičného výkopu zhostil Jaroslav Stehlík, chlapi si to poriadne rozdali a v polovici zápasu si boli doplniť energiu pri stánku so zlatistým mokom.

Jaroslav Stehlík – Zvolen ste vy.

Takmer v rovnakom čase skončili všetky súťaže a tak všetci mohli spoločne zasadnúť ku práve dokončenému výbornémugulášu – čo môžem potvrdiť a v družnej debate nielen s kandidátom na primátora Jaroslavom Stehlíkom, ale aj kandidátmi na poslancov MsZ za volebný obvod CMZ Východ plynul rýchlo čas.

Do toho všetkého ako bodka programu zahrala Ľudová hudba Pecníkovci.

Aj takúto podobu mala jedna októbrová sobota v meste Zvolen a v galérii si môžete pozrieť pár fotografií.

Jaroslav Stehlík a jeho tím – Zvolen ste vy. Foto: IMG_1979

Video: Hod bremenom 2022

Fotogaléria: Hod bremenom 2022

Článok, foto a video: IMG_1979