• Ne. dec 3rd, 2023

Disco bar Hospital Zvolen

Autor IMG_1979

jún 25, 2011 , ,
hospital
Ilustračné foto.

Ked som prvý krát počul od jednej mojej kamarátky, že bola na Popcorn Party a že bolo super, tak mi to nedalo a musel som zistiť o tomto podujatí čo najviac.

To, čo mi mladá slečna povedala, vnieslo do mňa kus neistoty, nakoľko som sa dozvedel, že dotyčný podnik sa nachádza v tzv. Kocke na Západe.

Západniari  si pri slove Kocka  predstavia krčmu, lekára, holiča, ako aj striptízový bar Casablanka.  Spojiť si tento podnik s nevšednými akciami, ktoré sú známe skôr zo zahraničia, je pre nich ťažké.

Informácie, ktoré o tomto zábavnom podniku poskytuje sociálna sieť ma podnietili k tomu, aby som si dohodol stretnutie s majiteľom tohto zariadenia a položil mu obligátne otázky.

Okrem rozhovoru s ním,  som napísal aj dievčatám a chlapcom, ktorí chodia do tohto podniku, aby  sa vyjadrili k tomu, prečo tam chodia, čo sa im tam páči. Odpovede  si prečítate po rozhovore s pánom Koudelom.

Predstavte svoj klub  potencionálnym  zákazníkom,  prečo práve oni by mali navštíviť váš podnik?

Stanislav Koudela – prvoradá myšlienka tohto klubu vznikla,  nakoľko som v tomto klube zainteresovaný štyri roky, ako tu bola ešte aj Casablanka (predchádzajúci klub pozn redakcie).

Okolo 1. decembra vznikla na Facebooku fun stránka Hospital – ZV, ale až 15. januára sa dozvedeli ľudia, že čo je to, kde to bude a čo to bude, nakoľko pre mňa bolo podstatné, aby ľudia najskôr o tom hovorili a až potom sa to otvorilo, nie opačne,  prvý krát sa otváralo 28 januára.

Tu dostanú ľudia možnosť robiť bordel, ale zábavnú formu bordelu, ked bola Popcorn party tak si zabávajúci pchali popcorn doslova všade a všade na vôkol aj bol a to je niečo úžasné, keď sa ľudia zabávajú a robia veci spontánne.

Vaše plány do budúcna?

Stanislav Koudela – mojim mottom je presne to, čo je aj na vývesnej tabuli.  Prebrať mesto k životu a vyliečiť ceny, tak tým sa ja budem uberať čo najdlhšie, nakoľko sa mi zdá, že niektoré podniky sú až príliš predražené. Môj klub ide v prvom rade na kvantitu. Ak beriem v úvahu, že sa podarí za noc predať 50 fliaš fínskej vodky, tak podľa mňa je to zaujímavé číslo.

Rozhodne chcem robiť veci, ktoré sa inde nerobia, lebo napríklad takú “penovku” robí Ministri, Chantal a xy ďalších a čo je ešte dôležité, plánujú sa interiérové zmeny v klube.

Pre akú vekovú skupinu je tento klub určený?

Stanislav Koudela – ako prvotné som plánoval, že tu budú iba čisto študentské párty, ale prichádzam na to, že ten počet študentov nie je až taký ružový, ale chodí sem taká zdravá veková kategória, medzi 20 – 30 ročných, aj nad 30 a sú to ľudia, ktorí majú peniaze a radi sa zabávajú a hlavne často, a je rozdiel niekde nechať za noc 100 € alebo 30 € !

Povedzte nejakú pikošku zo zákulisia klubu?

Stanislav Koudela – raz som organizoval burákovú párty a viac už nebudem, nakoľko keď sa robila Popcornová párty ,minulo sa 90 litrov popcornu, ktorý bol doslova všade, ale doslova to sa poriadiť dá, ale po burákoch to vyžaduje nadľudský výkon. To by bolo asi jediné, čo si pamätám.

Ďakujem za rozhovor a prajem v mene redakcie veľa nápadov do ďalšej práce a nech si nájdu ľudia ku vám cestu. Rozhodne po tomto by som tento klub mohol vrelo odporučiť.

Názory návštevníkov, ktorí sa už minimálne raz zabávali v klube

Slečna Ivana:  je to perfektné miesto na stretnutie sa so známymi a na zoznámenie sa s neznámymi ľuďmi. Výborné na Hospitale je, že majiteľ vymýšľa párty s kreatívnymi tématikami. Povedzte mi, kde inde vo Zvolene môžete ísť na pyžamovú párty, teplákovú párty ,alebo oslavovať Nový rok 1. apríla, či Vianoce na Jána 24. júna??

Slečna Michaela: v bare Hospitál je vééééľmi dobre, dobrá zábava.. Diskotéky tam bývajú tri krát do týždňa, v stredu sú takzvané študentské,  aj v piatok a v  sobotu . Mne sa na tomto bare páči, že sú tu dobrí ľudia, zabáva, hudba, nie je tam nič také, čo by sa mi nepáčilo.. chodí tam dosť veľa ľudí..

Slečna Ľubica – Špitál je miesto kde vždy stretnem veľa známych, minimálne Primár tam je vždy :) dobrá zábava a atmosféra vytvorená netradičnými akciami je perfektná, na prvú popcorn párty sa nedá zabudnúť, obhadzovať sa popcornom som vždy chcela :D každa párty tam ma niečo do seba.

 Odhoďte zábrany a vyjadrite sa majitelia klubov

Toto bol prvý článok zo série a môžem prezradiť, že ďalší je pripravený, ale úplne z diametrálne odlišného prostredia.

Zároveň je toto výzva a chcem apelovať na ostatné podniky, kluby, bary a podobne,  poďte do toho, táto stránka je tu pre vás a stačí len málo na to, aby vedeli o vás zákazníci.

Kontakty na redakciu:

Email adresa: zv-podujatia@live.com

Facebook profil: Zv-podujatia

Tel číslo na redakciu: 0908516630

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru